Blog

2022 Yatak Odası Takımı

Evlerde özellikle uyumak için kullanılan yatak odaları bunun yanı sıra dinlenmek ve kitap okumak için de kullanılmaktadır. Bu nedenle yatak odası için herhangi bir ürün satın alır iken iyice düşünmek gerekmektedir. Uyku konusunda hassas olan ve kolay kolay uykuya dalamayan kişilerin tek renk sade yatak odası dekorasyonu yapması iyi olacaktır. Sade ürünler hem gözü hem de beyni çok yormamaktadır. Sade renklerin hâkim olacağı 2022 yılında birbirinden özgün yatak odası takımları yer alacaktır. 2022 yılında yatak odası trendleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Acıbadem Yatak Odası

Yatak odasında lüksten hoşlanmayan ve sade bir tasarıma yer vermek isteyen kişiler için özel olarak dizayn edilmiş ürün, siyah deri yatak başlığına sahiptir. Bu yatak odası takımında yer verilen şifonyer, vitrin, sehpa, komodin gibi eşyalarda beyaz tonları hakimdir. Kıyafet dolabı ve çekmecelerin tutma kulplarında altın sarısı detaylar bulunmaktadır. Altın sarısı, geçen yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da trend renkler arasına girecektir.

Balat Yatak Odası

Balat yatak odası sayesinde koyu renklerin açık renkler ile ne kadar estetik bir takım meydana getirebileceği görebilirsiniz. Takımda yer alan kıyafet dolabı oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Bu nedenle eğer eşyalarınızı alacak bir dolap bulamıyor ve eşyalarınızı farklı dolaplara koymak zorunda kalıyor iseniz bu modelden yararlanabilirsiniz. Deri yatak başlığının şık görünümünü altın sarısı kulplu sehpa tamamlamaktadır.

Beylerbeyi Yatak Odası

Bordo tonlarının hâkim olduğu Beylerbeyi yatak odası sizleri romantik bir atmosfer için hazırlamaktadır. Bu yatak odası modelinde yatak örtüsünün bordo rengi ile kıyafet dolabının gri rengi çok güzel bir uyum yakalamıştır. Beylerbeyi yatak odasında yer verilen sehpa, gardırop ve şifonyer tutma kolları gümüş renkler ile donatılmıştır. Bu sayede yatak odası takımının romantikliğini gümüş rengin asilliği tamamlamıştır.

Beyoğlu Yatak Odası

Lacivert ile grinin uyumu söz konusu olduğunda akla gelen bu yatak odası takımı sizleri geleneksel bir atmosfer içine hapsetmektedir. Yatak odası takımında yer alan ayna yuvarlak olup eski zamanların aynalarını yansıtmak hedeflenmiştir. Komodin ayakları ve şifonyer ayakları düz beyaz renge sahiptir. Bu sayede otantik bir görünüm elde edilmektedir. Takımda yer alan puf dikdörtgendir ve koyu bir renk ile kaplanmıştır.

Çamlıca Yatak Odası

Çamlıca yatak odası kreatif yaklaşım ve minimalist çizgileri aynı ortamda bulundurarak şık bir görünümü yatak odalarınıza taşımaktadır. Yatak odasında yer alan şifonyer ve kıyafet dolabı aynı üçgen desenlere sahiptir. Sadelik ve zarafeti aynı anda yansıtan takım, koyu renkli bir yatak ve beyaz yan ürünlerden oluşmaktadır. Takımda yer alan ayna oval olup şifonyer üzerindeki simetrik desenleri dağıtması amaçlanmıştır.

Damla Yatak Odası

Damla yatak odası sayesinde ahşap desenlerinin doğal atmosferinden yararlanabilirsiniz. Özellikle sade bir döşemeye sahip iseniz bu ürünün büyüleyici görünümünü tam olarak algılayabilirsiniz. Takımda yer alan yatak başlığı sade siyah renge sahip olup ahşabın yapısını daha da ortaya çıkarmaktadır. Takımda yer alan pufun ayakları, kıyafet dolabı ve şifonyerdeki gibi ahşap desenlere sahiptir.

Elmas Yatak Odası

Eğer ki yatak odası dekorasyonu konusunda klasik bir tarz kullanmak istiyor iseniz Elmas yatak odasını tercih edebilirsiniz. Bu yatak odası takımında hem ahşap detaylar hem de koyu renkler bir arada kullanılmıştır. Oldukça işlevsel olan takım, çekmeceli şifonyere ve bol raflı kıyafet dolabına sahiptir. Yatak odası takımı, kiri ve tozu çok fazla belli etmeyen yapısı sayesinde temizlik sırasında sizleri çok zorlamayacaktır.

Florya Yatak Odası

Florya yatak oda sayesinde evlerinizi olduğundan çok daha ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dikdörtgen ve kare olarak iki farklı ayna tasarımına sahip olan takımda simetrik detaylar hakimdir. Ahşabın doğal atmosferinin mobilyaları sardığı takımda kıyafet dolabı kısmında da ayna bulunmaktadır. Krem rengi bir yatak başlığı kullanılan takım, gümüş renk dolap kulplarına sahiptir.

İnci Yatak Odası

Evinde rahatlık ve zarafeti bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak imal edilmiş olan takım deri mat siyah yatak başlığına sahiptir. İnci yatak odası bünyesinde bulunan kıyafet dolabında altın sarısı geçişlere yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir