Blog

2022 TV Ünitesi Modelleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji sayesinde ihtiyacın daha da arttığı televizyon ve TV üniteleri farklı tarz ve özellikleri ile duvarlarda yerini almaktadır. Modern tasarımların özgün geçişler ile buluştuğu TV ünitesi modelleri 2022 yılında da gündemde kalmaya devam edecektir. Eski dönem kasalı televizyonların yerine duvara monte edilen televizyonların geçtiği günümüz standartlarında TV konsollarının önemi artmıştır. Hem işlevsellik açısından hem de estetik kaygıdan dolayı TV sehpaları seçimi konusunda hassas davranılmalıdır. Kitap ya da biblolar ile süslenebilen TV üniteleri, oturma odası ya da salonlarınızı göz alıcı bir ihtişama kavuşturacaktır. 2022 TV ünitesi modelleri ile ilgili güncel bilgilere erişmek ve oturma odanızın dekorasyonunda bu bilgileri kullanmak için yazımıza göz atabilirsiniz.

2022 TV Ünitesi Modellerinin Özellikleri

Ev dekorasyonu konusunda önemli bir paya sahip olan TV üniteleri sitemizde yer alan farklı ve özgün modeller ile evlerinizin estetik güzelliğini artıracaktır. Yeni nesil dokunuşlardan ilham alarak tasarlanan modeller, yalnızca televizyon koymak için kullanılmamaktadır. İşlevselliği artırılan modellerde geniş raf tasarımları ve kapaklı dolaplar göze çarpmaktadır. Bu sayede TV üniteleri sayesinde oturma odasında yer alan eşyaların kalabalıklığı giderilebilmektedir. Bazı küçük eşyaların içine konabildiği üniteler, aynı zamanda sergileme alanı olarak da kullanılmaktadır. Fotoğraf çerçevelerinden ufak vazolara kadar pek çok ürün TV konsolu üzerinde yer alan raflarda sergilenebilmektedir. Genel olarak evdeki televizyonların ekranı ve kullanılacak olan duvarın boyutu baz alınarak tasarlanan TV konsolları sayesinde duvarda yer alan biçimsiz görüntüler gizlenebilmektedir.

Yeni Nesil TV Ünitesi

Açık renkte ve sade bir tasarıma sahip olan bu model, modern çizgilerin ruhunu oturma odanızın duvarına yansıtmaktadır. Klasik tasarımın çizgisinden tamamen kopmayan ürün, led aydınlatmalar ile desteklenerek televizyon çevresini aydınlatmaktadır. Açık renk tonlarının hüküm sürdüğü yeni nesil konsol, aksesuarlarınızı sergileme konusunda geniş bir yer sunmaktadır.

Emirgan TV Ünitesi

2022 yılına damga vuracak olan Emirgan TV ünitesi modeli simetrik tasarımları bir arada bulundurmaktadır. Ahşabın doğal atmosferini gözler önüne seren üründe geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Saatin, kitapların ya da ufak bibloların sergilenebileceği geniş raflar bu modelde mevcuttur. Televizyonunuzun kaç inç olmasından bağımsız olarak hazırlanan bu ürün kreatif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üründe iki farkı tür ahşap kullanılmıştır. Televizyonun üst kısmında fotoğraf çerçeveleriniz için sergileme alanı, yan kısımlarında ise kapalı raflar yer almaktadır. Kapalı rafların içine dışardan görünmesini istemediğiniz ürünleri koyabilirsiniz.

İstinye TV Ünitesi

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da sıklıkla kullanılan altın sarısı detaylar İstinye TV ünitesi kenarlarında mevcuttur. Krem renginin sade tasarımının hüküm sürdüğü ünite, gümüş renginin zarafetinden de yardım almaktadır. Televizyon ekranını ön plana çıkaran üründe abartılı herhangi bir durum mevcut değildir. Duvar boyutuna ve TV ekranına göre özel olarak tasarlanan ünite 4 adet kaplı raf bulunmaktadır. Rafların her biri gümüş kenarlar ile çerçevelenmiştir. Oturma odanızda dışardan gelen biri tarafından görülmesini istemediğiniz ürünleri bu raflara koyabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizin görmesini istediğiniz biblo, hediyelik ya da ufak vazoları televizyonun üst kısmındaki raf üzerinde sergileyebilirsiniz.

Kuzguncuk TV Ünitesi

Kuzguncuk TV ünitesi sayesinde ahşabın doğal atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz. Ahşap üzerine işlenen kabartı detayları ve oymalı desenler bu TV ünitesini diğer ünitelerden çok daha farklı kılmaktadır. Üründe 4 adet kapaklı raf yer almaktadır. Bu raflar ürünü işlevsel kılan özelliklerden yalnızca biridir. Üründe hem altın rengi kulplara hem de gümüş rengi kulplara yer verilmektedir. 2022 trenleri arasında girmeye aday gösterilen ürün, geniş bir sergileme alanına sahiptir. Bu sayede TV konsolunuzun üzerinde aileniz ya da kendinize dair fotoğrafları sergileyebilirsiniz. Ayrıca bu alana sürekli görmek isteyebileceğiniz kar küresi gibi bir aksesuarı da koyabilirsiniz.

Ortaköy TV Ünitesi

Özellikle canlı renk oturma gruplarınız için bir TV konsolu satın almak istiyor iseniz Ortaköy TV Ünitesi tam size göredir. Sade tasarımlarının beyaz renk ile tamamlandığı ünitede kreatif çizgiler kullanılmaktadır. Eğer oturma odanızı modern bir yaklaşım ile dekore etti iseniz bu konsolu kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Konsol üzerinde üçgen gümüş tasarımlara ve bağımsız çağdaş geçişlere yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir