“Homeset; Bazıları İçin Değil Herkes İçin Kalite”

Bundan 20 yıl önce genç odası üretimiyle sektöre giriş yapan Homeset, sonrasında ürün grubuna şu anda da çokça iddialı olduğu yatak ve yemek odasını da eklemiştir. Homeset erişilebilir kalite ile orta ve üst sınıfın ihtiyaçlarını kaliteli bir biçimde cevaplayabilmek için oldukça uzun bir mücadele verdi. Gerek Arge çalışmalarında gösterdiği yoğun çaba gerekse doğru zamanda doğru kişiye ulaşmayı hedefleyen iletişim stratejisiyle; tasarrufa değil doğru harcamaya odaklanarak satın alma gücünü ‘güç’ olmaktan çıkarıp, sıradan bir tercihe dönüştürdü. Şu an 68 kişilik ekibiyle; sırtınızı rahatça yaslayabileceğiniz mobilyaların, güven temelli müşteri ilişkilerinin ve sofrasında kahkahasını eksik etmeyen ailelerin merkezinde olmayı bildi.

VİZYON

Homeset; geleceğin inşaasını maddi temelli bir varoluş olarak değil, deneyim temelli bir gerçeklik olarak kabul eder. Paranın değil, yeteri kadar paranın konfora ulaşmakta anahtar bir motto olduğunu düşünür.

 

MİSYON

Homeset; yapmış olduğu pazar araştırmaları, yüzyüze görüşmelerle vizyonunu sürdürülebilir kılmayı  hedefler ve erişilebilir kalitenin tüm evlere girebilmesi için gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında faaliyet gösterir. Gerekli trend takibiyle tüketicilerinin her birini yenilikçi kılmakla beraber; dayanıklı ürünleriyle de müşteri sadakati yaratır.