Blog

Salonlarınıza Değer Katacak 6 Özgün TV Ünitesi

Salon dekorasyonu söz konusu olduğunda akla salonların duvar renkleri ve bu alanda kullanılacak mobilyalar gelmektedir. Kanepelerden koltuklara, orta sehpadan duvar ünitesine pek çok ürün salonlara değer katmaktadır. Salonların estetik bir açıdan dizayn edilmesi için önemli bir konuma sahip olan duvar üniteleri, sizleri büyülü bir dünyaya sürüklemektedir. Her duvar ünitesi modelinde özgün bir tasarım bulabilirsiniz. Salonlarınızı güzelleştirecek bu üniteler sayesinde televizyonlarınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. Ünitelerin üst kısmında genellikle kitaplık bulunmaktadır. Bu kitaplığın raflarına kitaplarınızı yerleştirebilir ve hoş bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Aşağıda hem kitaplığı hem de TV koyma bülteni olan bazı duvar ünitelerine yer verilmiştir. Bu üniteleri inceleyerek eviniz için en ideal modellere erişebilirsiniz.

Emirgan TV Ünitesi

Doğallığın güzellik ile bir araya gelerek ortaya çıkardığı bu model, evinizi güzelleştirmek üzere tasarlanmıştır. Emirgan TV Ünitesi ile mobilyalarınızı kombin yapabilirsiniz. Özellikle ahşap tonlarındaki oturma gruplarına uyum sağlayan bu modelde hem kitaplık hem de depolama alanları bulunmaktadır. Modelin üst kısmına kitaplarını yerleştirebilir ve bu alanı sergileme alanı olarak kullanabilirsiniz. Küçük fotoğraf çerçevelerinizi ve saat gibi dekoratif eşyalarınızı bu alana yerleştirebilirsiniz. TV ünitesinin orta kısmı televizyonun gelmesi amacı ile geniş olarak tasarlanmıştır. Ünitenin alt kısmında ise depolama alanları yer almaktadır. Alt kısımda yer alan raflar, küçük boy eşyalarınızı koymanız için idealdir. Hem alt kısım hem de üst kısım geniş bir iç hacme sahiptir.

İstinye TV Ünitesi

İstinye TV Ünitesi ile zarafeti salonlarınıza taşıyabilirsiniz. Beyaz renk ile tasarlanan bu model, televizyon izler iken daha kolay adapte olmanızı sağlayacaktır. Modelde yer alan estetik ayak tasarımları, sizi kendisine hayran bırakmak için yeterlidir. Televizyonun üst kısmını, alt kısmını ve kenar kısımlarını kaplayan bu model geniş bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle modeli geniş salonlarınızda kullanmanız daha iyi olacaktır. Modelin alt kısmında ve yan kısımlarında toplam 6 adet raf bulunmaktadır. Bu rafların her biri sizlerin depolama alanı olarak kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Rafların kapaklarında altın renk tutma kulpları kullanılmıştır. Üst kısım, kitap koyabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Kuzguncuk TV Ünitesi

Estetik bir görünümü çağdaş stiller ile bir arada arıyor iseniz tercihinizi bu modelden yana kullanabilirsiniz. Modelin minimal desenleri, sizleri özel bir dünyaya sürüklemektedir. Modelde yer alan kapaklar, ahşap bir görünüme sahiptir. Modelin ayakları ve rafları tamamen ahşap ile kaplanmıştır. Ahşabın yalnızlığını ışıltı ile süslemek amacıyla bazı ışıltılara yer verilmiştir. Çerçeve görünümüne sahip bu ışıltılar yan ve alt kapaklarda görüntülenebilmektedir. Kuzguncuk TV Ünitesi ile çağdaş çizgiden uzaklaşmadan geleneksel formatı evinize kadar taşıyabilirsiniz. Modelin üst kısmında geniş bir sergileme alanı bulunmaktadır. Bu alanı fotoğraflarınızı ya da eşyalarınızı sergilemek amacı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu alan kitaplar için de ideal bir boyuta sahiptir.

Ortaköy TV Ünitesi

Ortaköy TV Ünitesi ile sade bir görünümü evinize taşıyabilirsiniz. Güzelliği ile adından söz ettirmeyi başaran bu üründe altın detaylar yer almaktadır. Altın tutma kulpları, modelin zarafetini simgelemektedir. Ayrıca altın uçlara sahip ayaklar sayesinde ışıltıya en yalın halinde ulaşabilirsiniz. Toplamda parçadan oluşan bu model, sizlere kullanım kolaylığı sunacaktır. Modelde iki adet yan dolap, bir adet alt sehpa ve bir adet de kitaplık yer almaktadır. Modeli her boyutta televizyon için kullanabilirsiniz.

Beyaz TV Ünitesi

Sadeliği ve dinginliği ile sizlere farklı bir ruh kazandıracak bu model, evinizin hareketli parçaları ile uyum sağlayabilmektedir. Modeli farklı renk duvarlarınız ile de kombin yapabilirsiniz. Beyaz TV Ünitesi içinizi açacak bir tasarıma sahiptir. Ünite tasarımında abartıdan ve keskin hatlardan ziyade yumuşak dokunuşlara yer verilmiştir. Soft detayların yer aldığı bu ünite sayesinde odalarınızın daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Üniteyi farklı renk biblolar ya da tablolar ile süsleyebilirsiniz.

Gri TV Ünitesi

Yalnızca 2022 yılında değil diğer yıllarda da trend listesine girecek bu ürün, gri renk ile kaplanmıştır. Gri TV Ünitesi sayesinde zamansız tasarımlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Ünitenin tasarımında özgün bir bakış açısı ile hareket edilmiştir. Ünitenin ayak kısımlarında zarif işlemeler kullanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir