Blog

2022’nin En Çok Dikkat Çekecek 6 Yatak Odası Takımı

2022 yılı kendisi ile birlikte yenilikleri de beraberinde getirerek gelmiştir. 2022 yılı itibari ile özellikle ev dekorasyonu alanında adından söz ettirecek birtakım değişimler gerçekleşmiştir. Ev dekorasyonu alanında en çok etkilenen odalar oturma odası, salon ve yatak odası olmuştur. Yatak odasında kullanılan eşyalardan duvar rengine kadar pek çok detayda önemli değişimler meydana gelmiştir. Yatak odasında yer verilen eşyaların hem renginde hem de deseninde değişime gidilmiştir. 2022 yılının en trend desenlerini içeren takımları aşağıdan bulabilirsiniz. Bu takımlar arasında farklı renkler ve farklı tasarımlar yer almaktadır. Zevkinize en çok uyum sağlayan modeli seçerek yatak odanızı dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Acıbadem Yatak Odası Takımı

Koyu renkli komodini ve açık renk şifonyeri ile tezat bir görünüm ortaya çıkarma amacında olan bu takım, yatak odası dekorasyonunda sizlere yardımcı olmaktadır. Takım içerisinde yer alan her bir parça gözlerinizi kamaştıracak detaylara sahiptir. Acıbadem Yatak Odası Takımı ile zarif ayak detaylarına kavuşabilirsiniz. Uykunuzdan dinç bir şekilde uyanmak için bu takımı tercih edebilirsiniz. Tutma kulplarında ve çekmece kenarlarında altın süslemelere yer veren bu takım, estetik olmasının yanı sıra kullanışlı da olması ile bilinmektedir. Takımda yer alan çekmeceler, yavaşlatıcı bir mekanizmaya sahiptir. Takımda yer alan şifonyer, bir ayna ile evlerinizi süslemektedir. Aynanın çerçevesiz ve yuvarlak formu sizlere hoş bir aura yaratacaktır.

Adana Yatak Odası Takımı

Gold detayların estetiği ile beyazın saf güzelliğini bir arada bulunduran bu takım sayesinde huzurlu bir yatak odası tasarımı yapabilirsiniz. Adana Yatak Odası Takımı sayesinde yatak odalarınızda alanda tasarruf sağlayabilirsiniz. Estetik ayakları ile dillerden düşmeyen bu model, tek çekmeceli bir komodine sahiptir. Modelin kıyafet dolabı ise üç farklı kapak tasarımından oluşmaktadır. Dolabın iç hacmi, iki kişinin eşyalarını alabilecek bir genişliğe sahiptir. Hem dolabın hem de çekmecenin tutma kulplarında altın detaylara yer verilmektedir. Eğer ki yatak odalarınızda çağdaş görünümün modern izlerine ve altının estetik duruşuna yer vermek istiyor iseniz bu yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.

Amasya Yatak Odası Takımı

Ahşabın saf güzelliği ve doğal renk tonu ile görenleri büyüleyen bu takım, evlerinize çok yakışacaktır. Yalnızca yatak odası takımınızı değil aynı zamanda tüm evinizin aurasını da etkileyen bu model ile altın renk geçişlerine sahip olabilirsiniz. 2022 trend renkler listesine giren altın, bu model içerisinde ufak detaylar ile kullanılmıştır. Tutma kulplarında ya da ayak uçlarında altın detaylar görülebilmektedir. Amasya Yatak Odası Takımı ile layık olduğunuz rahat uyku deneyimini yaşayabilirsiniz. Takımda yer verilen yatak, bu amaç için özel olarak tasarlanmıştır.

Balat Yatak Odası Takımı

Hem açık hem de koyu renklerin büyüsüne bir arada kapılabilmeniz için özel olarak hazırlanan model, beyaz ve siyahın uyumunu içermektedir. Modelde yer alan karyolanın siyah, diğer aksesuarların ise beyaz olduğu görülmektedir. Aksesuarların tutma kulplarında ya da ayakuçlarında sıklıkla altın detaylara rastlanmaktadır. 2022 kreasyonunda sık sık görülen altın renkler, bu modelde de kendini göstermektedir. Balat Yatak Odası Takımı sayesinde yatak odalarınızda gözünüzü yormayan bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Beylerbeyi Yatak Odası Takımı

Bordonun romantik geçişlerini bünyesinde barındıran bu takım, yatak odalarınıza çok yakışacaktır. Takımda yer alan estetik geçişler, abartılı görünümden uzak bir güzellik ortaya koymaktadır. Takıma ait olan şifonyerde koyu renk bir çekmece görülmektedir. Çekmecelerin ayak kısımları ve kenarlarında beyaz renk hâkimdir. Yatak odanıza estetik bir görünüm kazandırmak için Beylerbeyi Yatak Odası Takımı kullanabilir ve bu takımı aydınlatmalar ile destekleyebilirsiniz. Özellikle abajur tarzı aydınlatmalarınızı bu takımdaki komodinin ya da şifonyerin üzerinde kullanarak hoş bir aura ortaya çıkarabilirsiniz.

Çamlıca Yatak Odası Takımı

Yuvarlak, çerçevesiz aynası ve açık renk tonu ile odalarınızı aydınlatacak bu takım sizleri beklemektedir. Zarif ayak detaylarına sahip takımda aynadan pufa, şifonyerden komodine kadar farklı yatak odası eşyaları yer almaktadır. Çamlıca Yatak Odası Takımı ile uyku kalitenizi artırabilirsiniz. Modelde yer alan yumuşak detaylar, uykuya daha hızlı dalabilmeniz için özel olarak düşünülmüştür. Takımın geniş gardırobu sayesinde eşyalarınızın tümünü gardıroba sığdırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir