Blog

İçinizdeki Özgür Ruhu Ortaya Çıkarabileceğiniz Yemek Odası

Yemek odası takımları yalnızca yemek yenen alanlar olarak bilinmektedir. Ancak bu takımların yemekten farklı işlevleri de vardır. Tüm aileyi bir arada toplamak, ailenin sohbet ve muhabbetine dahil olmak, misafirlerin rahat etmesini sağlamak, yemek odasına şık bir görünüm kazandırmak bu işlevler arasındadır. Yemek odası modelleri sayesinde pek çok insan içini açacak bir odaya sahip olmaktadır. Sohbetler esnasında hoş tasarımlara sahip yemek sandalyelerinde oturulmaktadır. Çay ve kahve servislerinde kullanışlı yemek masalarından yararlanılmaktadır. Yemek takımlarının tüm bu olumlu özellikleri için doğru seçilmesi gerekmektedir. Sizleri rahat ettirmeyecek, ailenizin sığamayacağı takımlardan uzak durmanız önerilmektedir. Aşağıda içinizdeki özgür ruhu ortaya çıkaracak birbirinden özgün yemek masaları ve sandalyeler yer almaktadır. Bu modellerden yola çıkarak aradığınız ortamı yaratmaya başlayabilirsiniz.

Ortaköy Yemek Odası Takımı

Pek çok insanın hayali kendisinin istediği bir yemek odası takımına sahip olmaktır. Yemek odası takımında kullanılan renk, desenler, geçişler ve süslemeler kişilerin isteğine uygun olmalıdır. Aksi takdirde kişiler bu takımlarda yedikleri yemekten mutlu olmayacaktır. Eğer 2022’nin çağdaş renk ve geçişlerini içeren bir model satın almak sizi mutlu edecek ise tercihinizi Ortaköy Yemek Odası Takımları olarak kullanabilirsiniz. Modelde bulunan sandalyeler antrasit renk kumaş ile kaplanmıştır. Sandalyelerde konfordan ödün verilmeden şıklık yakalanmıştır. Sandalye, masa ve şifonyerin ayak kısımlarında beyaz boya kullanılmıştır. Oldukça kullanışlı olan yemek masası tek seferde 4 kişiye kadar ağırlayabilmektedir. Modelin şifonyerinde üçgen şekiller söz konusudur. Şifonyerin tutma kulplarında V şekli oluşturulmuştur.

Kuzguncuk Yemek Odası Takımı

İnsanların yemek odaları tasarımı için hayal ettikleri farklı pek çok düşünce vardır. Bazı insanlar koyu renkli mobilyaları bu odalarında kullanmak ister iken bazı insanlar ise daha doğal renk seçimlerinde bulunmaktadır. Hem doğal hem de koyu renkleri bir arada bulunduran Kuzguncuk Yemek Odası Takımı sayesinde kaliteli bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Özgün bir masa mekanizması ile gözlerinizi kamaştıracak üründe ayna detaylar söz konusudur. Ayna detaylar özellikle şifonyerin kapak kısımlarında bulunmaktadır. Şifonyerin üst kısmında ise iki adet kare ayna kullanılmıştır. Bu aynalar eş kenarlara sahip olup özgün bir görünüm elde etmektedir. Modelin her bir parçasında yer alan iskelet, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir.

İstinye Yemek Odası Takımı

Yemek yemenin iç açıcı bir ortamda yapılması, insanlara huzur veren bir faktördür. İç açıcı bir ortamın sağlanabilmesi için oda dekorasyonunda açık renklerden yararlanılmalıdır. İstinye Yemek Odası Takımı sayesinde aradığınız ferah ve iç açıcı görünüme kavuşabilirsiniz. Yemeklerinizde sizleri daha iyi hissettirecek ve olumlu bir enerji aşılayacak bu takım, kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Takım içerisinde yer alan sandalyelerin sırt kısmı chester tarzından esinlenerek tasarlanmıştır. Modelin ayak kısımlarında kullanılan beyaz boya, tozu ve kiri kolay belli etmeyecek türdendir.

Emirgan Yemek Odası Takımı

Yemek odalarınızda kullanmak istediğiniz parçaların sade durmasını istiyor iseniz Emirgan Yemek Odası Takımları tam size göredir. Sadeliğinden ödün vermeyen bu takım aynı zamanda estetik bir görünüme de sahiptir. Takımın ayak kısımlarında koyu renk ahşaptan yararlanılmıştır. Masanın ve şifonyerin tablasında ise daha açık renk ahşaba yer verilmiştir. Model, çift ayna sistemi sayesinde daha estetik kılınmıştır. Modelden yararlanarak huzurlu ve keyifli yemek deneyimlerinizi artırabilirsiniz. Model, modern tasarımı son derecesine kadar yansıtmaktadır. Ayrıca klasik bir tarzdan da izler model içerisinde yer almaktadır. Eğer abartılı detaylardan ya da ışıltılardan hoşlanmayan biri iseniz bu modeli severek kullanacaksınız.

Yemek Odasında Kullanılabilecek Aksesuarlar

Yemek odaları takımlarının yanında küçük aksesuarlar satın alarak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Oda dekorasyonunuzu güzelleştirecek olan biblo ve tablolar yemek odalarınızı güzelleştirmek için oldukça idealdir. Daha yumuşak bir görünüm arzu edenler saksı ve canlı bitkilerden yararlanabilmektedir. Ayrıca çiçeklerin olduğu vazolar da ortama güzel bir uyum yakalayacaktır.

Yemek Odalarında Kullanılabilecek Renkler

Yemek odası duvar renkleri söz konusu olduğunda akla pek çok seçenek gelmektedir. Duvar için belirleyeceğiniz renk hoşlandığınız renkler arasından yapılmalıdır. Eğer açık tonlardan hoşlanıyor iseniz beyaz ya da ekru gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir