Blog

Televizyonlarınıza Odaklanmanızı Sağlayacak En İyi TV Üniteleri

Yeni evli çiftler evlerini dekore eder iken işe ilk olarak salonlarından başlamaktadır. Salon dekorasyonu sırasında ilk iş büyük mobilyaları satın almaktır. Büyük mobilyalar arasında oturma grupları, sehpalar ve TV üniteleri yer almaktadır. Bu mobilyalardan sonra işe perde ve halı alma ile devam edilmektedir. Geri kalan tüm parçalar da oturma grubu ve TV ünitelerine uyumlu bir şekilde seçilmektedir. Bu nedenle bu parçaların seçimi sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Sırf şık diye kalitesiz ürünleri satın almak hem zaman hem de para açısından sıkıntı yaratacaktır. Aşağıda sizler için derlenen 4 adet kaliteli TV üniteleri yer almaktadır. Bu üniteler farklı salonlara uyum sağlayacak tiplerdedir. Ünitelerin her birinde fonksiyonel özelliklere yer verilmiştir. Bu üniteleri kullanarak salon ve oturma odası dekorasyonunuz için iyi bir ünite seçimi yapabilirsiniz.

Ortaköy TV Ünitesi

Beyaz, hem oturma gruplarında hem de TV ünitelerinde öne çıkan bir renktir. Bu rengin yer aldığı mobilyalarda estetik bir görünüm söz konusudur. Beyaz renk sayesinde odalarda aydınlık bir görünüm elde edilmektedir. Beyazın ana hatlarda kullanıldığı Ortaköy TV Üniteleri evlerinize çok yakışacaktır. Modern bir stilin öncüsü olan bu ürün altın renk tutma kulplarına ve altın ayak uçlarına sahiptir. Modelin konsolunun orta kısmında gümüş v desenleri göze çarpmaktadır. Bu rengin aynısı modelin dolaplarında da yer almaktadır. Modelde bulunan üst kısım dekoratif amaçlı kullanılabilecek kapasitededir. Bu kısmı aynı zamanda kitaplık olarak da değerlendirebilirsiniz.

Kuzguncuk TV Ünitesi

Doğallık yüzyıllar boyu evlerde, iş yerlerinde ve çeşitli alanlarda aranan bir özelliktir. Doğallığın olduğu yerde betonların aykırı görünümünden uzaklaşılmakta ve özgün bir alan ortaya konmaktadır. Doğallığı en iyi şekilde yakalayabilmek için ahşap mobilyalardan yararlanılmaktadır. Bu mobilyalara en iyi örnek Kuzguncuk TV Ünitesi olarak verilebilmektedir. Model kapsamlı bir tasarıma sahiptir. Alt kısmında geniş bölmelere sahip olan model ana parçadan oluşmaktadır. Alt konsol, iki dolap ve üst kısım bu bölmeler arasındadır. Dolapları oturma odanızda görünmesini istemediğiniz ancak kolay bulmak istediğiniz eşyaları koymak için kullanabilirsiniz. Üst kısma ise kitap ya da saksı yerleştirebilirsiniz. Bu kısmı ayrıca fotoğraflarınız için de kullanabilirsiniz.

İstinye TV Ünitesi

2022 yılının en zarif modelleri arasında yer almaya hazırlanan bu model, oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Modelde yer alan her bir parça sizlere kullanışlı alanlar sunacaktır. Alt konsol sayesinde geniş iç hacimli 4 bölmeye sahip olabilirsiniz. Televizyonun kenar kısımlarında iki adet dolap bulunmaktadır. Televizyonun üst kısmında ise dar bir bölme tasarlanmıştır. Bu bölmeye saat, çerçeve ya da kitap gibi eşyalar konabilmektedir. İstinye TV Ünitesi sayesinde altın renk tutma kulplarına sahip olabilirsiniz. Bu kulplar, odalarınızın daha zarif görünmesini sağlayacaktır. Kulplarda kullanılan rengin aynısı modelin ayak uçlarında da kullanılmıştır.

Emirgan TV Ünitesi

Sadeliğini en göz alıcı şekilde yansıtan bu model, aradığınız görünümü sizlere en iyi şekilde sunacaktır. Kaliteli malzemelerden elde edilen bu model, oldukça kapsamlı bir yapıda tasarlanmıştır. Emirgan TV Üniteleri içerisinde konsol, birinci dolap, ikinci dolap ve üst raf olmak üzere 4 parça yer almaktadır. Bu parçaların en geniş olanı konsoldur. Konsolda aynalardan yararlanılmış olup odanın daha ferah görünmesi amaçlanmıştır. Konsolun taban kısmında yerden yüksek ayaklardan yararlanılmıştır. Modeli satın alarak farklı ekran televizyonunuza entegre edebilirsiniz. Bu model sayesinde geniş depolama ve sergileme alanlarına sahip olabilirsiniz.

TV Ünite Seçiminde Renk

TV ünite renkleri söz konusu olduğunda insanların aklına pek çok seçenek gelmektedir. Bu seçeneklere örnek olarak yukardaki modelleri inceleyebilirsiniz. Modellerde genel olarak ahşap, beyaz ve gold tonlarına yer verilmiştir. Bu tonların sık tercih edilme nedenleri evlerinize ferahlık ve ışıltı kazandırmaktır.

TV Ünite Seçiminde Desen

TV ünite desenleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden ilk akla gelen kreatif desenlerdir. Bu desenler sayesinde ortaya özgün bir görünüm çıkmaktadır. Minimal desenler ünitelerin belirli kısımlarında bulunan ufak detaylardan oluşmaktadır. Kapitone detaylar, bazı TV ünitelerinde ön plana çıkmaktadır. Eğer abartıdan hoşlanıyor iseniz altın süslemeli ürünler tercih edebilirsiniz. Daha sade bir tasarım arıyor iseniz tercihinizi ahşap oymalardan yana kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir