Blog

Homeset Yatak Odaları İle Ayrıcalıklı Yaşam Alanları

Yeni ev heyecanı ve yeni başlangıçların temsili olan ev dekorasyonları yeni bir eve taşınmanın ya da yeni bir düzen oluşturmanın en güzel tarafı yeni mobilyalar şık estetik ve çarpıcı mobilyalar kişiye eşsiz olan haklar sunmaktadır.  Günümüzde modern bir dekorasyon yaratmak için Homeset çok sayıda seçenek sunarken, özellikle gelişen mobilya sektörü göz önünde tutularak birçok ürünle karşı karşıya kalmak mümkündür. Ancak yeni ev dekorasyonları için her mobilya kişiye aynı estetik ve konforlu kullanımı sunmaz, elit görünüm için mobilyalarda en ufak detaylar dahi önem taşımaktadır.

Kalite Konfor ve Şıklığın Bir Arada Olduğu Ev Dekorasyonları

Günümüzde insanlar mobilyalar hakkında birçok yanlış fikre sahip olurken, bunlar içerisinde konfor ve şıklığını aynı anda elde edilemeyeceği konusunda akıllarda kalmaktadır. Rahatlıkla haklı olmadıklarını söylemek de mümkündür.

 • Kalite konfor
 • Şıklık
 • Yüksek standartlarla

İmal edilen mobilyaların en tehlikeli özellikleri arasında yer almaktadır. Konforun hayat bulmuş hali olan rahatlıkla işlevsellik açısından özenle imal edilmiş, bununla beraber ahşap detayları estetik bir güzellik oluştururken salonda rahat bir kullanım alanı sunan bir köşe takımı modern çizgileri ile de ilgi çekmektedir. Özellikle yeni ev dekorasyonu oluşturanlar adına kullanımı konforlu bir seçenek oluşturan dekoratif aksesuarlarla

 • Bütüncül bir uyum elde edilebilirken
 • Modern çerçeveli tablolar
 • Canlı ev bitkileri
 • Biblo gibi aksesuarlar

Bu firma için ve ev koleksiyonlarında Homeset tamamlayıcı etki oluşturmaktadır.

Lüks Mobilyalar Lüks Yaşam Alanlarında Ev Dekorasyonları

Lüks yaşam tarzının kapıları lüks mobilyaları ile açılırken, doğal olarak yeni evlerde ya da yeni dekorasyonlarda, lüks mobilyaları ile ön plana çıkan oturma odası ve yemek odası evin bütünleyici alanlar arasında yer almaktadır. Bu çerçeve içerisinde mobilya seçimlerinin uyumlu olması ev içerisindeki estetik dekoru daha da aydınlatmaktadır. Sade ama bir o kadar göz alıcı olan bu tasarımlar ise aşağıdaki imkanlara olanak sağlamaktadır.

 • Yenilikçi çizgileri
 • Tarifsiz bir tasarım olanak sağlayan masa
 • Sandalye
 • Konsol detayları evlerde klasik bir etki bırakmaktadır.

Yeni Ev Dekorasyonu İçin Alternatif Öneriler

Yeni bir eve taşınmak heyecanlı ama bir o kadar da telaşlı bir süreç olurken dekorasyonun her adımı doğru bir şekilde belirlenmelidir. Çünkü hızlı ve acele kararlardan sonra pişmanlık duyabilme ihtimali yüksek olmasından dolayı kaliteli ve şık tasarımlar sunan en doğru adresine alışverişler gerçekleştirilmelidir. Bu sayede heyecanla alınan mobilya takımları kişiyi ilk yıldan yarı yolda bırakmaz uzun senelere estetik görünümü koruyarak konfor alanını genişletir. Ev dekorasyonu için ana mobilyalara kadar tamamlayacak aksesuarlar Homeset dönemine sahiptir.

Sehpa, ayna, konsol, dekoratif tablolar ve benzeri şeklinde bu liste daha da uzayabilir. Yeni evinde kullanılacak olan sehpa modellerinin özellikle fonksiyonel olması avantaj sağlamaktadır. Fakat şık olmasına da özen göstermek gerekmektedir. Orta sehpa kişileri ayrıcalıklı bir alan yaratırken, şık ve çağdaş tasarım sayesinde farklı kullanım şekillerine de müsaittir. Son dönemlerde özellikle dekoratif görünümleri ile ilgi çeken bence modelleri yeni tasarımlar için etkili ve kullanışlılık sunmaktadır. Yemek odalarında ise kullanım alanları sayesinde iç mekan dekorasyonunda direkt göze çarpmaktadır.

Yeni Ev Dekorasyon Yatak Odası Dizaynı

Yatak odası kişiye özel bir alan olmasından dolayı dekoratif olarak bir evde sahibinin beğenilerini en iyi yansıtan bölüm olarak tanımlanması yanlış olmamaktadır. Özellikle yeni ev dekorasyonu için yatak odası dizaynı başlı başına bir olaydır. İlk olarak yatak odası ölçülerini bilmek ve bu şekilde uygun ölçülere sahip mobilyalar tercih etmek ve bunun yanı sıra sürprizlerle karşılaşmamak mümkündür. Koyu renk yatak odalarında ya da açık bir dekorasyon yaratmak için çeşitli tasarım fırsatları yer almaktadır. Berrak, ceviz yatak odası takımları hem koyu hem de açık renk bir dekorasyon olanağı sağlarken siyah renk yatak ve baza elit bir görünümdedir. Bu tarz bir ürün yatak odasında ilgi çekici bir etki yaratırken,  devamında ahşabın siyahla muhteşem uyumlu sergilemektedir.

Ahşap dolap ve komodin estetik bir bütünlüktedir. Açık renk yatak odalarında ise daha çok ferahlık veren modeller tercih edilmelidir. Bu sayede odanın içinde aydınlık bir hava oluşturmak da mümkündür. Beyaz rengin ağır bazlı ışık bir ürünü olması açık renge sahip bir odada ferah bir tasarım sunarken, koyu renkli duvarlara sahip bir odada ise daha baskın ve etkili bir görünüm sergilemek de mümkündür. Hangi model tercih edilirse edilsin kalite ve konfor estetikten ödün verilmemelidir. En şık tasarımlarla yeni evde harikalar yaratmak Homeset sayesinde mümkün hale gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir