Blog

Uygun Fiyatlı Yemek Odası

Modern zamanların ev konseptlerinde görülmeye başlanan yemek odaları, özellikle geniş ve çok odalı evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Yemek odası, Türk halkının misafirperverliğinin günümüzdeki ev konseptine yansımış halidir. Bununla birlikte yatak odası ve salon gibi bölümlerin bir evin dekorasyonunda yemek odasından daha fazla öneme sahip olduğu da yadsınamaz. Haliyle yemek odası takımı için ayrılan bütçe, salon ve yatak odası gibi temel bölümler için ayrılan bütçeden daha az olacaktır.

Uygun Fiyatlı Yemek Odası Takımları

Yemek odalarında uygun fiyat arayanlara hitap eden bir yemek odasında öncelikle yemek masasının en fazla 4-6 kişilik olması beklenmelidir. Bu daha çok çekirdek ailelere veya boyut olarak küçük odalara sahip evlere hitap eder. Uygun fiyatlı yemek odası takımları, her zevke ve ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Ancak işçilik ve malzeme kalitesi yönüyle pahalı modellerden ayrılan yönü yoktur.

Yemek Odası Modelleri

Homeset kalitesi ve işçiliği ile üretilen İzmir, Samsun ve Pekin yemek odası modelleri, bir yemek odasının ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte dizayn edilmiştir. Sadelikle şıklığı buluşturan uygun fiyatlı yemek odası denince ilk akla gelen yemek odası modellerdir.

İzmir, Samsun ve Pekin yemek odası takımları içeriğinde yemek masası ve konsolun yer aldığı parçalardan oluşmaktadır. Konsol üzerinde ayna vardır ve yemek masası dört kişiliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir