Blog

2022 Yemek Odası Takımı

2022 yılında evini yenileyecek olan ya da yeni bir ev düzeni oluşturacak olan çiftlerin birçok alternatifi bulunuyor. Mobilya modası her geçen gün değişiklik göstermekle beraber, ev dekorasyonunda da geçmişe dönüş ve sadeliği yansıtan modeller öne çıkıyor. Yemek odası modelleri, kişinin tamamen kendi zevk ve beğenisine göre seçilse de özellikle çiftler, zamanın moda anlayışını yakalayabilmek için mevcut modellere yöneliyor. Bununla beraber, yemek odalarında konfor asla ödün verilmeyecek detaylardan hala ilki.

Emirgan Yemek Odası Takımı

Emirgan Yemek Odası

Kahve ve tonları sizin renginizse ve özellikle yemek odanızda göz yoran renklerden uzak durmak istiyorsanız, sakin ve minimal görünüşü seviyor ancak ufak detaylar ile tarzınızı ev mobilyalarınızda da göstermek istiyorsanız, bu model tam da size göre. Minimal yemek odası takımı arayışı olanlar, özellikle küçük bir eve sahip olan bireyler için yemek masası sandalyeleri ve konsolu bulunan takım, son derece dikkat çekici özelliklere sahip. Kahve tonları ve ekrunun birleşimi ise misafirlerinizi de aynı kendi evlerinde gibi hissettirecek. Lüks dizaynı ile model çokça seviliyor.

İstinye Yemek Odası Modeli

İstinye Yemek Odası Modeli

Kırık beyazın asaletinden asla vazgeçmem, hem şık hem de göz dolduran bir model arayışım var diyenlerseniz lüks yemek odası modelleri asla aratmayacak olan İstinye yemek odası sizin salonlarınızda yer alabilir. Beyaz ve gold detayları ile evinizi olduğundan çok daha ferah gösterecek, tam saray sofraları gibi misafirlerinizi zevkle ağırlayabileceğiniz, asla göz yormayan ancak bakıldığında ihtişamı kolay bir şekilde görülebilen modellerden olan İstinye, farklı fiyat seçenekleri ile firmamızda yer alıyor. Uygun fiyatlı yemek odası arayışınız bulunuyorsa inceleyebileceğiniz internet sitemizde sizler için birçok model yer almaktadır.

Yemek Odası Nasıl Seçilmeli?

Yemek odası seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, mutlaka ürünün kalitesi olacak şekilde karşımıza çıkıyor. Çok yüksek fiyatlar ödedikten sonra ne yazık ki birçok kullanımdan sonra kırılan, üzerine konulan sıcak yemek tabaklarından dolayı zemininde kabarma meydana gelen ya da yüzeyi sarsılan ürünler, mobilya dünyasında son derece karşımıza çıkan detaylar arasındadır. Alacağınız modelin evinizin boyutuna uygun olması, evinizi boğmayacak olması ve sizin zevkinize göre olması da yemek odası seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler arasında bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra elbette ürünün fiyatı ve bu fiyat için kaç parça ürün alacağınız, boyutları ve garanti kapsamına dahil olan herhangi bir parçanın bulunup bulunmadığı da iyice analiz edilmelidir.

Yemek Odalarında Farklılık Yaratmak

Yemek odalarında farklılık yaratmak yeni ev düzecek olan kişiler tarafından çokça merak ediliyor. Elbette her birimizin evimizin çok şık görünmesini, misafirlerimiz tarafından beğenilmesini ve ödemiş olduğumuz ücretin bedelini karşılayacak mobilyalar tercih etmek isteriz. Ancak her zaman yüksek fiyatlar ihtişamlı ve abartılı görünen mobilyalar ya da yüksek fiyatlar ödenerek alınan ürünlerden oluşmaz. Oldukça küçük detaylar ile küçük mimari dokunuşlar aracılığı ile yemek odalarımızın eşsiz ve bize özel görünmesi hususunda farklılık yaratabiliriz. Markamız hem klasik hem de farklı görünen modelleri ile tasarım yemek odaları konusunda faaliyet göstermektedir.

Kuzguncuk Yemek Odası Modeli

Kuzguncuk Odası Modeli

Siyah yemek odası takımı toz tutuyor olması sebebi ile yemek odalarında çok tercih edilen renklerden birisi olmasa da siyahı kahverengi ile uyumlu kullanarak oldukça güzel modeller elde edilmesi mümkün oluyor. Kuzguncuk yemek odası, tam da bu özellikleri yansıtan, son derece şık ve ev dekorasyon sayfalarından fırlamış gibi görünen modeller arasında bulunuyor. Gri-siyah koltukları ve kahverengi ceviz görünümlü baskılı konsolu ile bu yemek takımı sizin hayallerinizdeki yemek odası takımı olmaya aday desek hiç de yalan söylemiş olmayız!

Ortaköy Yemek Odası Takımı

Ortaköy Yemek Odası Takımı

2022 yemek odası modelleri incelendiğinde birçok dekorasyon ve mimarın beyaz ve gri tonlarını bu senenin kreasyonlarında kullandığını görebilmek mümkündür. Ortaköy, tam da bu özellikleri yansıtan modeller arasında yer almaktadır. Beyaz kare masası ve gümüş özellikler içeren konsolu ile hem mimari dekorasyon modasına son derece uygun, aynı zamanda göz dolduran ve oldukça şık görünen model, her salon tipine de uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Teslimat bizzat tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup, üretim sırasında arzuya göre değişik tasarımlar da yapılabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *